Jdi na obsah Jdi na menu
 


Andělská poselství IV.


 

Dnešní den 30. 9. Vám přináším telepatické poselství od archanděla Uriela

 

Moji drazí, jsme s Vámi a Vy s námi, celý život Vás doprovázíme ať už této realitě věříte anebo ne. Jsme energií vyšších dimenzí, jsme bytosti, které nebyly ve hmotném těle a byli stvořeny jako elementární éterické bytosti, které Vás mají chránit hlavně před sebou samými. Jsme bytosti dobra a bezpodmínečné lásky, která je i v každém z Vás na andělské úrovni bytí. Vy jste ovšem „padlí Bozi i andělé“! Rozhodli jste se jít do hmotného světa, abyste prožili i skutečnost, kým nejste. Abyste „prožili“ svůj život ve hmotě a s hmotnou podobou Obrazu Božího a „prožitek“ je to, co zde hledáte a nacházíte. Na začátku jste byli všichni Božské bytosti, rovněž éterické, pouze energetické, než jste se sami vtělili do hmotné reality – byli jste pouze duchy, než jste přijali duši a tělo. Byli jste naprosto Boží bezpodmínečnou láskou, jakou jsme my, ale tento prožitek Vám nestačil. Chtěli jste víc, chtěli jste poznání toho, kým jste a tak to v každém svém životě poznáváte v simultánní posloupnosti znovu a znovu.

    Poznáváte že jste dobrem a také jste i zlem, ale každé zvlášť – odděleně, v nerovnováze, abyste si prožili jaké to je tím být a prožívat to. Bez toho byste nepoznali veškeré životní prožitky sebe sama. Proto jste se narodili do světa polarit, abyste si užívali a prožívali svoji vlastní svobodnou volbu a zdůrazňuji, že vždy je to Vaše „svobodná volba“. Vy jste stále stvořitelé, ovšem když netvoříte jako Bozi, ani jako andělé, tvoříte jako duše člověka anebo jeho ego. A všude jsou „prožitky“ jiné, na jiné vědomé úrovni sebe sama. A to je také důležité poznat, abyste cele poznali celou škálu vědomí od nejnižšího po nejvyšší úrovně vědomí.

    Váš duch si tak prožívá veškeré „vědomé prožitky“ skrze Vás a Vaše činy, protože on je jenom „vědění“, prožitek mu zprostředkováváte Vy skrze svoje smysly, city, pocity, sebepoznání, emoce. Vy mu skrze svoje uvědomování si svého vědomí přinášíte dar sebepoznání v této hmotné realitě. Skrze zákonitosti v jednotlivých úrovních následně poznáváte sebe. Vždy se jedná o zákon: „co vysíláte, to se Vám vrací, vyšlete lásku a vrátí se Vám láska, vyšlete zlo, vrátí se Vám zlo“, jinak se také říká:“Co zasejete, to sklidíte“. Někomu ublížíte, protože i Vy ubližujete sobě? Nebude to dlouho trvat a bude ublíženo i Vám, protože se to odrazí a vrátí zpět, anebo jinak zaseté semínko vzklíčí a vyroste. Proto se mějte rádi, abyste svoji vnitřní lásku rozdávali plnými hrstmi všem okolo sebe a ono se Vám to několikanásobně vrátí zpět.

Přejeme Vám krásný podzimní a andílkový den archanděl Uriel a Jana

 

 

 

Dnešní den 29. 9. Vám přináším telepatické poselství od archanděla Michaela

 

Moji drazí, jste sami se sebou spokojeni, když jste „chudí“, tedy myslíte si, že jste chudí? Myslíte si, že jste v pěkné kaši, máte na svých bedrech splácení velkých půjček, z výplaty Vám zbývá jen pár korun, anebo Vám dokonce hrozí exekuce? A nechápete proč se to stalo? Nevědomí je zvláštní úroveň, kdy si vůbec někdy neuvědomujete sami sebe, tedy to, co můžete zvládnout a zvládnete a co nemůžete zvládnout a nezvládnete. Nejste si vědomi na co máte duchovní sílu a moc a na co nemáte sílu a moc. Pak se dějí takové věci jako: zadlužování se; utváření párů ve falešné představě, že je vše v pořádku a je možná i svatba; pořizování si dítěte do situací, kdy Vy i dítě trpí, jelikož Váš vztah, finanční situaci, či jiná další zjištění – příčiny všech dalších budoucích nesnází, jen těžko překonatelných.

    Nevědomí znamená, že nevíte kdo jste. Nevědění, znamená, že nevíte že jste Bohy a máte svůj zdroj ve svém nitru, který Vás může vést každou situací v té nejlepší konstelaci za vším nejlepším, nejúspěšnějším, za láskou a pravdou, které jsou veškerým Vašim bytím. Není to rozum, kdo Vám má radit, nýbrž Vaše nitro, intuice. Ovšem intuici má každý, ale rozum ji okamžitě smete ze stolu a nastolí svoje vlastní priority. Tak je tomu naučený, on tímto způsobem funguje. Téměř každý po katastrofě řekne, já jsem to tušil, já jsem to nejdříve cítil, ale nevěřil jsem tomu. Ano i víra je tu důležitá, protože můžete věřit stejně programům mysli, jako své intuici – Bohu či andělům. Proto je víra tak důležitá, víra v to, čemu v sobě věříte, jestli svému egu na nejnižší tělesné úrovni vědomí, nebo své přirozenosti na duševní úrovni anebo svému Bohu – Duchu – na nejvyšší nadvědomé úrovni, hlasu, kterému říkáme intuice.

    Ulpívání na materiálních hodnotách Vás vede k tomu, že jste na nejnižší tělesné úrovni, zde se projevují pouze naučené vzory přijaté od druhých, podle toho, co jste si Vy sami svobodně od nich vybrali jako svoje vlastní pravdy. Zde podléháte lžím, klamům a iluzím, že vše zvládnete, že ty peníze na zaplacení hypotéky budete mít, že se to prostě „nějak“ udělá. Máte víru ve špatného Boha, to je modlářství – modlou je mysl. A tak si vezmete ukrutně vysokou hypotéku a pak zjistíte, že po odečtení veškerých výdajů Vám zbude pár korun na měsíc a jste v napětí, úzkosti, strachu z toho, že stačí málo a přijdete o všechno během chvilky. Stačí onemocnět, nejít do práce, pak nevyděláte dostatečně a vše je jasné. Skončili jste! Tolik lidí to dneska prožívá, tolik lidí již udělalo tuto zkušenost, přesto jsou další a další, kteří se vrhají do takovýchto zkušeností a zničí si celý život.

    Přitom stačí tak málo, jen vyjít z nevědomí ven, aspoň na vědomou úroveň bytí, která Vám dovolí se nechat poradit od někoho, kdo je věrohodný, anebo přijmout andělské či Boží poselství intuicí. Mnohdy Vám i tyto lidi posíláme, aby byli Vašimi posly, ovšem i ty odmítáte a vrháte se někdy do dobrodružství, které nemůže dopadnout dobře ani náhodou. Nemluvím o těch, kteří samozřejmě mají dostatek peněz, aby si žili i s touto hypotékou nad poměry. Přesto jsme stále s Vámi a pomáháme, jak nám to jenom dovolíte na své vlastní úrovni bytí.

Přejeme Vám krásný podzimní a andílkový den archanděl Michael a Jana

 

 

Dnešní den 28. 9. Vám přináším telepatické poselství od archanděla Michaela

Moji drazí, dnes si něco povíme o tom, jak zacházet se svými emocemi. Jste znechuceni tím, jak Vás ovládají Vaše vlastní emoce? Anebo emoce druhých? Ano, je to opravdu nepříjemné pro toho, kdo s nimi neumí zacházet a není ještě sám sebou, je plný zloby, smutku a jiných blokád, které neustále vylézají ven a projevují se negativními emocemi. Není jiné cesty, než se odblokovat z energetických blokád a to znamená vydat se na duchovní cestu. Je to ovšem Vaše volba. Pokud Vy sami chcete tuto záležitost s emocemi zvládnout, zvolíte si duchovní cestu, pokud ne, jen velmi těžko se něco změní. Budete stále jen ubližovat sobě i druhým.

    Jde o to, že každá blokáda pochází z Vaší nerovnovážné mysli, která přijala některý Váš aspekt sebe sama s tím, že se ho bojí, strach Vás potom ovládá a snaží se ho potlačit, nedělat to, čeho se bojíte, vyhýbat se tomu, nalhávat si, že je to špatné, že tato část Vás samých Vám ubližuje a že jí prostě ze svého života vymažete. Je to sice Vaše ochrana na dané úrovni vědomí, ovšem na druhou stranu je to velmi citelný zásah do Vašeho bytí a života. Tímto jste se dostali do nerovnováhy a v ní setrváváte. Pokaždé ovšem, když se u Vás tento aspekt objeví, anebo u někoho v okolí, objeví se patřičné emoce – strach, zloba, smutek, úzkost, bezmoc…atd.

    Z daného příkladu vyplývá, že řešením je přijmout všechny potlačované aspekty do rovnováhy, což znamená, že může být dobrým i špatným, ovšem na Vaší volbě v přítomném okamžiku záleží kým chcete být v dané situaci a na daném místě, co si z toho vyberete Vy jako dobré či špatné. Protože jednou to může být dobré a podruhé špatné. A jenom Vy si vybíráte z „meníčka celistvosti“, podle toho na jaké úrovni vědomí jste, což znamená do jaké míry máte rádi sami sebe a skrze sebe ty druhé.

    Jediné dvě emoce, které existují jsou LÁSKA A STRACH, z nich nadále vycházejí všechny ostatní. Ovšem uvědomte si, že láska je jednou dobrem a po druhé zlem. A jen Vy sami volíte, která strana v přítomném okamžiku je pro Vás ta „pravá anebo funkční“. Znovu a poněkolikáté opakujeme, že neexistuje žádný vzorec, který by Vám řekl, kdy je láska dobrá a kdy špatná a to samé u strachu. To je jen a jen na Vaší úrovni vědění a vědomí o tom, kdo jste a kým chcete být v daném okamžiku při dané situaci. Záleží vždy na tom, zda-li jste sami sebou a máte se rádi, anebo Vám více záleží na tom, aby jste se líbili či zavděčili druhým.

    Nikdy se nemůžete zavděčit všem lidem, proto je třeba si uvědomit, že být sám sebou vyžaduje velkou odvahu, být někdy i sobecký, silný a jindy i nevšímavý k reakcím druhých lidí, kteří mají tendenci s Vámi manipulovat a posmívat se Vám, protože sami nechápou život a žijí ve velké temnotě své mysli. Vždy jsme s Vámi a pomáháme Vám, jak jen to jde, jak nám andělům dovolíte vstoupit telepaticky do Vaší mysli.

Přejeme Vám krásný podzimní a andílkový den archanděl Michael a Jana

   

Dnešní den 27. 9. Vám přináším telepatické poselství od archanděla Uriela

 Moji drazí, včera jsme přinesli poselství o smrti, dnes o tom, jak odejde někdo z Vašeho života, protože si již nerozumíte, zamilovanost, či láska vyprchaly, zůstal jenom smutek, prázdnota a někdy i veliká zloba, nespokojenost, neschopnost sdílet s druhým. Rozchod či rozvod je smutná věc, nepříjemná a z duchovního hlediska se Vám trhají energie na kusy. Do současnosti jste byli jeden celek a nyní se máte rozdělit. Tvořili jste rovnováhu a nyní je nutnost spoléhat na rovnováhu v sobě, anebo se naučit žít s tím, co máte ve své nerovnovážnosti. To vše je určitě bolestivý proces, pro toho, kdo je v nerovnováze, necelistvosti a nejednotě. Ještě horší to bývá pro ty, kdo byli připoutaní, nebo ulpívali na svém partnerovi, který to dál již neunesl.

    Po rozchodu, či rozvodu je důležité očistit se a přijmout svoje vlastní energie zpět, nenechávat je u partnera, to znamená vypustit ze sebe zlobu, nenávist a nesnášenlivost a tím se očistit, odpustit jemu i sobě a hlavně najít, kde ve Vás byl problém, nikoli v partnerovi. Vždycky se stejně rozvádíte většinou kvůli svému problému, nikoli partnera, i když samozřejmě je to půl na půl. Vy zodpovídáte za svoje blokády a svoji nerovnováhu a Váš partner za svoje. Ve finále se to odráží od obou partnerů a vzniká velký chaos a zmatek, nedorozumění, nepochopení, nespokojenost, zloba a někdy až násilí.

    Vždy je nutné, dát si čas k očistě právě ukončeného vztahu a nejít okamžitě do vztahu dalšího, protože tam se Vám Vaše neodstraněné blokády a neodpuštění promítne znovu a vztah s velkou pravděpodobností rovněž zkrachuje. Jde o to, že porovnáváte a soudíte podle předešlého partnera. Může docházet k projekci problémů, či vlastností z minulého vztahu do současného, k nastartování emocí hněvu při neškodné situaci, která byla v minulém vztahu vnímána jako příčina něčeho nepříjemného či nadále používaných domněnek a lží, kterým věříte a necháte si tím sobě a hlavně partnerovi znechutit i další vztah, či příjemné chvíle ve vztahu.

    Vztahy jsou tu převážně proto, abyste poznali sami sebe, ovšem v mladém věku hormony a sexuální přitažlivost funguje tak, že jste posedlí svým nevědomým posláním, zplodit děti. Ve Vašem vědomí to ovšem v dnešní době funguje jako sexuální revoluce, kdy jste ovládání sexuální energií – nejnižší energií nevědomé úrovně. Neuvědomujete si, že skrze partnera máte najít sami sebe a dát se do rovnováhy, nevíte to a ani to vědět nechcete. Proč také, sexuální energie si tu sjedná respekt a je tak přitažlivá. Až teprve, když se Vám Vaše vztahy začnou hroutit a máte již několikátého partnera si začnete uvědomovat, že je tu něco v nepořádku. A to v tom lepším případě, jinak to zjistíte až Vám bude více jak 40 let a ohlédnete se za svým životem zpět. A pokud si uvědomíte, že se máte změnit Vy a ne zbytek světa, máte vyhráno. Pokud to ovšem nepochopíte, protrpíte život. A mnohdy si ani to neuvědomíte, bohužel!

Přejeme Vám krásný podzimní a andílkový den archanděl Uriel a Jana

 

Dnešní den 26. 9. Vám přináším telepatické poselství od archanděla Michaela

 Moji drazí, přišli jste v poslední době o někoho, kdo Vám byl velmi blízký? Umřel? Anebo prostě odešel, protože Vy jste zase nebyli tak blízcí jemu a přestal Vás mít rád? Byl to očekávaný odchod, anebo neočekávaný? Náhlý a šokující? Vždy je horší varianta, kdy je odchod náhlý a kdy odejde milovaná bytost. Pláčete, je Vám smutno a neustále Vaše myšlenky utíkají k této události? Samozřejmě je to bolestná událost a je nutné plakat, smutnit a prožívat emoce s tím spojené. Je také nutné tyto bolestné emoce přijímat a prožívat je vědomě, nestydět se za ně, nepotlačovat, nesnažit se dělat ze sebe hrdinu a říkat, že Vás to nezasáhlo, že život jde dál, nebo že on stejně žije v jiné dimenzi a znovu se narodí.

    Není nic horšího, než potlačovat negativní emoce, které jsou naprosto přirozené, ať se to má s odchodem jakkoli. Věnujte jim opravdu svůj čas a nesnažte se urychlit jejich odeznění. Odezní sami a o to rychleji, oč jim budete věnovat pozornost a nedovolíte si je potlačit či překroutit, zlehčit anebo zdeformovat. Budou tu nějaký čas, ale následně odezní a poté Vám bude dobře, začnete se vracet do svých původních kolejí a zase žít jako dosud.

    Uvědomte si, že jste tu kvůli vlastnímu duchovnímu růstu a i tuto záležitost je třeba si prožít, protože jste to jako duch chtěli zakusit. I tato událost je pro Vás někde přínosem na duchovní úrovni a je třeba hledat, kde tomu tak je? Co si máte uvědomit? Co si z toho máte vzít? Máte si uvědomit, že nemáte umírat, jenom proto, že umřel někdo jiný, Vám blízký a vzdávat kvůli tomu život, přestat žít a jen pomalu umírat, to není žádné hrdinství, je to strach, slabost a zbabělost. Dělá to ten, kdo potřebuje do svého života oporu někoho druhého, nestačil si uvědomit a přijmout, že oporu má každý mít sám v sobě.

    Máte si také uvědomit, zda-li nemáte strach ze smrti a začít se zajímat o duchovní učení, které Vám dává odpovědi ohledně života a smrti. Také si máte uvědomit, že máte žít každým okamžikem svého života naplno, protože nikdy nevíte, kdy můžete odejít na onen svět a tím opustit svoje tělo, tuto planetu domov i své nejbližší, kteří tím určitě budou trpět.

    Strach ze smrti Vám nedovoluje žít naplno a paradoxně Vám znepříjemňuje akt umírání. Ti, kdo se bojí, umírají velmi bolestně a dlouho. Ti, kdo jsou na ni připraveni, odejdou v míru a pokoji. I tady platí duchovní zákonitosti, čemu vzdorujete, to si přitahujete. Navíc i smrt si na úrovni podvědomí volíte sami naprosto svobodně, jenom to vědomě nevíte, anebo si to spíše neuvědomujete. Ten, kdo je již na nejvyšší vědomé úrovni si volí vědomě sám, kdy chce odejít ze svého těla a této planety. Proto duchovní Mistři i Mistryně znají datum svého odchodu.

    Přejeme Vám krásný podzimní a andílkový den archanděl Michael a Jana

 

 

Dnešní den 25. 9. Vám přináším telepatické poselství od archanděla Uriela

Moji drazí, jste snášenliví a trpěliví vůči druhým a říkáte si, že není slušné říkat, co si myslíte o druhých, když se s vámi snaží manipulovat a využívat Vás? Jenom se usmíváte a říkáte, že jste pro druhé, nebo aspoň pro některé jedince, jako třeba členy Vaší rodiny, nejbližší příbuzné atd., ochotni udělat téměř cokoliv? A nevadí Vám to, že uvnitř Vás probíhá velký boj, téměř válka dvou světů, kdy si neustále nadáváte, proč to děláte? Neustále přemýšlíte nad tím, že Vás zneužívají, využívají a někdy máte pocit, že i podvádí, ale nechcete to ventilovat, protože je máte rádi? Někdy si i říkáte, že už řeknete ne, ale když přijde na věc, ustoupíte a zase souhlasíte a zase se jen usmíváte?

    Jasně tím dáváte najevo, že se nemáte rádi, neumíte si stanovovat hranice a máte strach z druhých lidí, že když nebudete souhlasit, oni Vás nebudou mít rádi. Nemáte sílu se postavit těm povýšeným a sobeckým jedincům? Ano, je pravdou, že tyto vzory si přinášíte ze svého dětství a zbavit se jich je velmi těžké, ale na duchovní cestě se to naučíte. Začněte se mít rádi a uvědomujte si, že láska – tedy stav bytí uvnitř Vašeho nitra je rovnováha mezi: dobrem a zlem a že dobro je jednou dobrem a jindy zase zlem; a to stejné je i se zlem: jednou je zlo zlem a podruhé je zlo dobrem. Záleží jen na tom, kdo jste Vy a jaké hodnoty v tuto chvíli uznáváte v souvislosti s Vaší úrovni vědomí.

    Neposlouchejte druhé, když Vám vnucují, že nejvyšší hodnoty mají třeba: hokej, fotbal, umělecká díla, peníze jako takové, to je zásadní omyl, nejvyšší duchovní hodnotou je ŽIVOT. A tak se podle toho také chovejte a začněte žít podle svého nejlepšího a nejvyššího vědomí a svědomí. Neponižujte se, to není pokora, pokora je, když jste v souladu s celou svojí osobitostí: tělem – myslí, duší i duchem a ctíte zákonitosti Boží. To je úplně jiné, než Vás učí většina církví a věrouk. Buďte sami sebou, ale neubližujte sobě ani druhým tím, že nejste v rovnováze, harmonii, celistvosti a jednotě Boží. Naučte se žít v lásce a buďte láskou a prožívejte život plný lásky, proto jste se sem narodili, abyste tuto nádheru našli a prožili.

 Přejeme Vám krásný podzimní a andílkový den archanděl Uriel a Jana

 

Dnešní den 24. 9. Vám přináším telepatické poselství od archanděla Uriela

 Moji drazí, jste sami sebou nadšeni? Jste krásní a Vaše tělo je výstavní? Možná děláte i modeling, možná se jen tak udržujete a dbáte o svoje krásné tělo. Jste tak krásní, že se za Vámi každý otáčí? Mládí a krása je velmi příjemná kombinace. Ovšem každý starší člověk by Vám řekl, že se do mládí nechce vrátit. Vaše krásné tělo je ikona, kterou zbožňujete, stavíte ho na svůj životní piedestal a tím mu dáváte nad sebou obrovskou moc a stejně tak svojí mysli? Vaše hormony s Vámi cvičí a Vy vidíte jen velmi úzký duchovní prostor k vnitřnímu, ale i k vnějšímu vidění sebe sama a světa okolo Vás. Žijete jen velmi omezeně ve vnějším světě a ve Vás je mnoho strachů.

   Jste pragmatičtí, vidíte jen povrch, obal sebe, ale i všech okolo sebe. Jste sobci, kteří se pyšně nadřazují, protože si myslí, že jejich tělo je nejvyšší hodnotou života. Jste bláhovci, kteří jsou přesvědčeni o tom, že jen ti krásní mají úspěch, vítězí a utvářejí dokonalé vztahy. A je ve Vás strach, že o tyto světské poklady přijdete. Nevážíte si sami sebe a ani druhých, které ponižujete, když se odlišují tím, že nepobrali tolik krásy, jako Vy. Dáváte jim nálepky a smějete se, když nejsou hubení jako Vy anebo jinak dokonale rostlí. Myslíte si, že dokonalé tělo a krása je nejvyšší hodnotou života.

    Jste v nadvládě své mysli a ega, které poté udělá cokoli, abyste se udrželi na svém „dokonalém obraze“. Nejíte, nespíte, cvičíte, ničíte se, jenom abyste byli stále štíhlí a dokonalí, co se tělesna týká. Ubližujete si tím a samozřejmě se nemáte rádi v celistvosti a jednotě Boží. Vaše celistvost je, že jste vším, tedy hezcí i oškliví a jednota Boží je, že jste nejen tělo a mysl, ale i duše a duch, které zanedbáváte a pořádně jim nakládáte ještě větších blokád, než jste si přinesli z minulých životů, či dětství. A ani Vás to pochopitelně nezajímá. Proč také? Není třeba, jste krásní, dokonalí a co víc byste měli chtít, snad jen více peněz?

    Takoví lidé se nedávají většinou ani na duchovní cestu, jen v případě, že se rychle a bolestně dostanou dolů a jejich pád je velmi bolestný. Pokud jsou ochotni uvěřit, že problém je řešitelný, ale na jiné úrovni než tělesné a v mysli. Jsou to většinou narcisti, kteří na druhých vidí jejich nedostatky, čímž myslím veškeré, protože si myslí, že jejich krásné tělo jim dává právo soudit druhé, aniž by věděli, že to všechno, co říkají o druhých, jsou jen jejich zrcadla a že problém mají oni, nikoli ten, koho pomlouvají. Pod slovy „mít se rád“ si představují mít rádi svoje tělo a mysl a nepřipouští si, že by existovalo něco víc než tato možnost. Pohrdají těmi „ošklivými“ a mnohdy i jejich moudrostí, jsou většinou bezcitní a neumí se vcítit do druhých ani mít soucit. Ve velké většině jim chybí ty nejvyšší duchovní hodnoty. Je pravda, že brzy poznávají, že ve vztazích se jim nedaří, jelikož nemohou snést u partnerů svoje vlastní zrcadla.

    Jejich noční můrou je stárnutí, to si potom „plastičtí chirurgové“ přichází na své a oni trpí depresemi a často i onemocní, protože již nejsou ve středu pozornosti a dění. Pak teprve někteří poznávají v jakém klamu a iluzi žili, že jsou jenom tělo a mysl a jak sobecký a prázdný byl jejich smutný život.

 Přejeme Vám krásný podzimní a andílkový den archanděl Uriel a Jana

 
Dnešní den 23. 9. 2014 Vám přináším telepatické poselství od archanděla Michaela

 

Moji drazí, jsem opět tady abych Vám předal svoje poselství a pomoci všech andělů této planetě, která je Vaší činností tak zdevastovaná, že jí bude trvat dlouhé roky a staletí, než se dá i energeticky do pořádku. Planeta Země je tu pro Vás a Vaše dobro, zaslouží si tedy to samé: „dobro“. Zaslouží si, abyste se k ní chovali, jako k sobě samým, abyste jí nedevastovali a neničili všemi možnými i nemožnými způsoby. Je ovšem jisté, že tato Vaše činnost nepřestane, dokud nepochopíte, že všichni, jak Vy tak Země pocházíte ze stejného zdroje a že Vy dokonce máte v sobě její energie, Vy jste vším a jste i Zemí, jste na ní závislí, protože ona je Vašim domovem. A pokud ji ničíte, podřezáváte si větev přímo před sebou.

    Ta nejkrásnější energie a nejvyšší láska se plazí po zemi jako had, proto dostala název „Hadí síla“. Tato energie je postižena i Vašim nezodpovědným, kolektivním, ničením planety, která si jako Váš domov určitě Vaši lásku zaslouží. Nevážíte-li si planety, nevážíte si ani sami sebe a naopak, vážíte-li si sami sebe, vážíte si i planety. Proto duchovnost hraje velkou roli i zde, kde získávání vědění, uvědomování si sami sebe a svých nejvyšších hodnot, přináší i zodpovědnost vůči sobě, druhým lidem a planetě na níž jste se rozhodli žít.

    Jedině když uvidíte sami sebe jako Celek v Obraze Božím a Vaší podobu, pochopíte, že jste vším a přitom jedním Bohem Stvořitelem. Potom si uvědomíte svoji zodpovědnost za všechno stvořené a konečně se začnete chovat, jak je psáno v Bibli, jako „Páni tvorstva“. Zatím se chováte jako „ničitelé tvorstva“, kteří netvoří nýbrž ničí, co se zničit dá, včetně sebe sama. Je pravda, že i tady je rovnováha: tvoření – ničení, ovšem ve skutečnosti převažuje jenom ničení.

    Je pravda, že všechno, co jste vyrobili je dobré, ovšem je také dobré postarat se, aby to, co vyrobíte bylo dobře a bezpečně zlikvidováno a neničilo to planetu. Neničit planetu zbytečnými zásahy do jejího nitra a neměnit přirozený chod přírody: jako koryta řek apod. Všechny nepřirozené zásahy do přírody se Vám vymstí stejně, jako se Vám vymstí ve Vašem životě. Jste spjati s přírodou „pupeční šňůrou“ energií, které máte společné a čím více jich má planeta méně, tím méně Vám potom může dát. Jste na ní závislý v mnoha případech a neuvědomuje si to, jen pár jedinců, kteří jí mají rádi a snaží se jí chránit. Ovšem proti obrovské mašinérii chamtivců, kteří udělají i nemožné pro peníze a bohatství, existuje pomoc jen v podobě duchovní obnovy vědomí u většiny lidí a probuzením se do poznání, že My a Příroda jsme jedno a totéž.

Přejeme Vám krásný podzimní a andílkový den archanděl Michael a Jana

 

 

Na dnešní den 22. 9. Vám přináším telepatické poselství archanděla Michaela

Moji drazí, většina z Vás stále podléhá klamu a iluzi, že Vás mysl a její program vede správnou cestou. Že právě ona zodpovídá za Vaše bytí a život. V podstatě je to opět pravda poloviční: ano i ne. Ano mysl zodpovídá za Váš život, jste-li na ní napojeni, pokračujete-li v životě jaký jste vedli od dětství a nic v něm nezměníte duchovním směrem. Ovšem v takovémto případě jste pod její nadvládou a život se bude ubírat stejnou cestou, jako život Vašich rodičů. Budete jejich kopie, i když někdy v opačné polaritě, protože tu původní jen potlačíte a přijmete polaritu opačnou, což je v podstatě stejné, obojí s sebou přináší stejné problémy a trápení. Nevidíte, neslyšíte, necítíte, nejste si toho vědomi, protože nechcete vidět, že to, co jste kritizovali u rodičů, děláte sami, anebo vůbec neděláte, což také není funkční a přináší opačné problémy, které si tím stvoříte.

     Vzít mysli její nadvládu je duchovní rozvzpomínání se na duchovní „vědění“, to znamená hledat v sobě rovnováhu, harmonii, celistvost a jednotu Boží, kdy poznáte, kdo jste a porozumíte a pochopíte veškerým Božím zákonitostem bytí a života. Teprve až pochopíte, že nejste jenom myslí, ale že jste i duší a duchem a vše dáte do harmonie a jednoty, stanete se sami sebou, tím, kým doopravdy jste, najdete své pravé „Já“. Vaše pravé já je stav bytí, v nebytí, které je věděním – nevěděním kdo jste a kdo nejste. Pochopením duality se teprve dostanete mimo ni a prožíváte své bytí a život jako svobodná, láskyplná bytost, která žije a nikoli jen přežívá. Vaším pánem a vládu převezme Bůh, Vaše nejvyšší „Já“, protože to jste Vy, Duch Boží v dimenzi Nulté.

    Teprve potom, až si otevřete intuici, bude k Vám přicházet Boží hlas, skrze mysl, mysl je pomocník nástroj, který měl pořád takto fungovat, ale lidé zjistili, že ho lze využít jako ego – čímž si uzavřeli přístup ke svému nitru. Začali využívat pouze svoji paměť a potlačovat vlastní sebepoznání a zkušenosti. Uzavřeli si svoje energie a začali se spoléhat na druhé a jejich poznání, anebo na svoje výmysly. Takto došlo k úplnému úpadku jedince i celého lidstva. A TAK VŠICHNI PADLI NA ÚROVEŇ MYSLI, odklonili se od víry v Boha, kterého mají ve svém nitru a ve svoji vlastní moc a sílu tvořivosti. Věřit máte sami sobě a zákonitostem přirozenosti, duchovním či Božím, že fungují. Ovšem poté, co se sami očistíte, jinak si tvoříte stále stejné situace bez vědomí si toho, co vlastně tvoříte.

     Jedině pokud jste došli k sebepoznání a očistili si svoje energie a došli k nadvědomí můžete věřit bezpodmínečně, že to, co chcete si i stvoříte. K tomu Vám dopomáhá Bůh i my všichni andělé. Amen!

 Přejeme Vám krásný sluníčkový a andílkový den archanděl Michael a Jana

 

Na dnešní den 21. 9. Vám přináším telepatické poselství andělky Soni

 Moji drazí, věřte mi, že všichni, nikoho nevyjímaje, jste zodpovědní za svůj život, za každé Vaše rozhodnutí a za vše, co se v něm děje. Nikdy, nemůžete nikoho vinit z toho, co jste si sami vybrali do života a stvořili, i když máte pocit, že tomu tak není. Nemůžete dávat vinu druhým za to, že jste konali pod nátlakem kvůli nim, že v té době nebylo jiného řešení, jiná možnost. Opak je pravdou, vždycky jste to Vy, kdo rozhoduje čím chce být, co chce dělat a co chce mít, a to zcela ze své svobodné vůle. Můžete stokrát říkat, že je to kvůli někomu jinému, obviňovat je a vyčítat jim, že je to jejich chyba, ale není to tak, všechno ve svém životě děláte jen sami pro sebe a kvůli sobě. Pokud tomu nevěříte podléháte lžím, klamu a iluzím, které se Vám bohužel vrátí a budou vracet a ubližovat Vám, dokud si tento fakt neuvědomíte.

    Pokud obviňováním druhých maříte svůj čas a nehledáte pravdu v sobě, ztrácíte sami sebe a můžete ztratit i hodně lidí okolo sebe a nakonec zůstat sami. Ubližujete tím nejen sobě, ale i druhým, kteří za Vaše problémy a starosti nemohou, protože jsou zodpovědní za svoje bytí a život a nemohou zodpovídat za  Vaše zrcadla. Vydíráním, obviňováním a manipulací vysíláte okolo sebe energii, která druhé dusí, vyvolává nenávist, hněv a nesnášenlivost. Poté vzniká nepřátelství a neustále boje o energii, čili o vítězství: kdo je v právu a kdo má pravdu! Nastává souboj dvou myslí – eg, které z nenávisti může zplodit až násilí. A takto i násilí vzniká. Ten, kdo vyhrává – získává energii poraženého.

    Pouze duchovní lidé nevyčítají, přijímají vše takové, jaké to je, přijímají, že vše, co udělali bylo z jejich rozhodnutí a jejich svobodné vůle. A prosazují jenom svobodnou vůli v souladu se zodpovědností za svůj vlastní život. Jsou ochotni pomoci, ale dokáží si rovněž stanovit svoje hranice a nenechají se vydírat a manipulovat se sebou tam, kde to pro ně již není únosné. Hranici únosnosti si každý stanoví sám, ale duchovní lidé již ví, že si nebudou ubližovat na úkor druhých, protože je to největší hřích. Pomáhají druhým, ale jenom těm, kdo o pomoc požádají a i když požádají, také jí přijímají ve jménu Božím, nikoli ve jménu jejich ega, povýšenosti, sobeckosti a násilí. V takových případech je na místě i pomoc odmítnout.

    Nevytvářejte si proto falešný model duchovních, kteří Vám jenom říkají to krásné a mluví o falešné lásce, která si nechá ubližovat a všechno líbit. Žijeme ve světě polarit a láska je rovnováha mezi dobrem a zlem a jedno vyvažuje druhé. Takže ten, kdo bude mluvit jenom pozitivně a nezná slůvko ne, nemůže být duchovní, je jenom fanaticky zhypnotizovaným člověkem, který si myslí, že jím je. My andělé se Vám snažíme přibližovat vědomosti o pravé Boží lásce a přejeme si, abyste pochopili a porozuměli svému bytí a životu, protože když pochopíte teprve dokážete rozlišit rozdíl mezi dobrem zlem.

 Přejeme Vám krásný sluníčkový a andílkový den andělka Soňa a Jana

  

Na dnešní den 20. 8. Vám přináším telepatické poselství andělky Soni

 Moji drazí, jsem zde opět se svým poselstvím. My všichni andělé máme přání, abyste znovu obnovili sami sebe do původní přirozené podoby a konečně mohli navazovat i krásné, láskyplné a funkční vztahy. Stále vidíme kolik vztahů je narušených, kolik lidí nespokojených ve svém partnerství, kolik se jich rozpadá, ale i to, že mnoho jedinců žijí raději sami, než by vztah utvořili, protože je jim jasné, že by nedopadli nejlépe. Je to smutný pohled z naší perspektivy, to mi věřte. Proto dneska tolik duchovních lidí s námi spolupracuje a přináší Vám naše poselství. Přichází doba, kdy se zvyšují energie, pořád to opakujeme, kdy bude ještě hůře, ale jenom pro ty, kdo nás neuposlechnou a budou se i nadále řídit svým egem a myslí.

    Vezměte ovšem v úvahu, že nejde jenom o vztahy partnerské, ale i o vztahy mezi komunitami, mezi státy, atd. Už je to vidět ve světě jak na Ukrajině, tak i jinde, kde se k utvoření nového a vyhovění egu používá násilí a zbraně. Už staré přísloví říká: „Chovej se k druhým tak, jak by jsi si přál/a, aby se druzí chovali k tobě“. Toto přísloví ovšem neznají ti, kdo mají zrovna ve svých rukou světskou moc a sílu. Ti mají tak obrovské ego, že myslí jen a jen na sebe a na svoje pohodlí, svoje konto, svoje radovánky. Bohužel! Tím to všechno začíná. Co potom mají dělat ti, kteří trpí a mají méně a méně, protože ti nahoře, co mají moc a sílu, chtějí více a více a vůbec se nestarají o blaho druhých? Přitom je to jejich hlavní politická či jiná společenská funkce.

    Tento model společenské a politické reality tu již byl a dokonce několikrát. Představte si, že tu již byly civilizace, které se vyvíjeli stejně jako Vy a protože nedbali na rovnováhu polarit vnějšího i vnitřního světa, došli k tak vysoké úrovni technologií, že se následně sami pozabíjeli vysoce vyspělými zbraněmi a dokonce jednou způsobili zánik veškerého života na planetě Zemi. Země se posléze musela očistit a pak mohl teprve znovu od začátku vznikat na jejím povrchu život – mohl tu být znovu stvořen člověk. Život na planetě Zemi byl tvořen dvakrát. A japonští vědci to i dokázali.

    Ovšem není to tak, že Vy za to nemůžete, že nemáte moc a sílu toto změnit. Tak to není pravda. Máte tuto moc i sílu a máte i možnost. Neboť každý jedinec přispívá do kolektivního vědomí planety, jestliže se budete probouzet k vyššímu vědomí Vy, probudí se i ti ostatní, pokaždé přispíváte svým zvýšením vibrací a Lásky k nárůstu „dobra a nenásilí“ na celé planetě a ve vnitřním Vesmíru, odkud čerpají i druzí. Pokud svoje nástroje tvořivosti většina lidí posune v duchovním vývoji k Boží Podstatě a zdroji, bude tu i moc a síla s jejíž pomocí změníte dění na zemi v obrovském měřítku. Pokud ne, všechno negativní narůstá a všechny cykly se opakují. Nechci Vás tím strašit, jen ponoukat k tomu, abyste se zamýšleli sami nad sebou a svým životem, zda-li opravdu není dobře začít s tím: Mít se rád a odpouštět si a skrze sebe mít rád i druhé, planetu Zemi a všechno stvořené na ní a ke všemu se chovat tak, jak si přejete, aby se všichni i planeta, chovali k Vám. Všichni si zasloužíte jen to nejlepší.

 Přejeme Vám krásný sluníčkový a andílkový den andělka Soňa a Jana

 
Na dnešní den 19. 8. Vám přináším telepatické poselství archanděla Michaela

Moji drazí, máme Vás rádi a za všech okolností a podmínek jsme s Vámi a našeptáváme Vám svoje rady a poselství, která Vás posouvají dopředu. Ovšem znovu musíme konstatovat, že nás slyší jen málokdo a i když nás slyší, tak svému vnitřnímu hlasu nevěří, nedůvěřuje zákonitostem vnitřního duchovního světa. A proto znovu opakujeme, že duchovní cesta sebepoznání, je o tom, jak najít sebe sama, tedy rozvzpomenout si na to, kdo jste a v jakých světech žijete, tím myslíme vnitřní a vnější. Proč jste si vybrali tento svět vnější – tuto planetu, kde prožíváte svá životní dramata, či životní radosti. Vše souvisí pouze s Vámi a Vaším duchovně evolučním vývojem uvědomování si vašeho vědomí sebe sama a o vědění.

     Zopakujeme si opět úrovně Vašeho vědomí. Na nejnižší úrovni jste „nevědomí“ a veškeré vnitřní transakce se dějí podvědomě na úrovni, kterou jste si sami stvořili, ze své svobodné vůle až do této doby, kterou zrovna prožíváte. Stvořili jste si vše „nevědomě“ v minulých životech a vybrali si toto tělo, abyste se znovu pokusili nejen si vše prožít cyklicky znovu, ale duchovně vyřešit nevědomé stavy tím, že je vyzvednete do vědomí a dáte do rovnováhy a celistvosti na tělesné úrovni. Na této nejnižší úrovni vědomí jste pod nadvládou mysli a ega, kteří jsou zde tvůrčími činiteli.

    Na úrovni „vědomé“, tedy duševní, stále řešíte tělesnou úroveň na dědičné linii a  přijímáte svoji přirozenost, tedy skutečnost, že jste tím, kým jste, protože jste se narodili z DNA rodičů, kteří Vám dali také zákonitosti z tohoto vzešlé. Vědomě přijímáte svoje tělo a smysly, se všemi dědičnými znaky, dle ájurvédy svoje dóši (přirozenost). Tyto znaky a zákonitosti prostupují každou buňku Vašeho těla (buněčná paměť), jsou všude a jejich energie i okolo těla vypovídají o stavu Vašeho zdraví i duchovní či psychické úrovni bytí. Všechno se odehrává na molekulární úrovni Vašeho těla. Stále ještě tvoříte na úrovni Vaší mysli a ega, i když už se začínáte dávat do rovnováhy, celistvosti a dále do harmonie těla – mysli (toho co je naučené a přijaté od druhých) a duše (toho co je Vaší přirozeností dle dědičnosti).

 Na úrovni „nadvědomé“, tedy duchovní se transformujete do stavu bytí, které je bezpodmínečnou „Boží Láskou a Pravdou“ věděním o tom, kdo jste a uvědomováním si svého vědomí i vědění. Tam se dostáváte do jednoty těla – mysli, duše a Ducha Božího – Božího snu o Lásce, Pravdě, Kráse, Svobodě a Nenásilí. Stvořili jste sami sebe do kompletní podoby Obrazu Božího, kdy jste rovni Bohu a jste Bozi a Bohyně, protože i to je pouhý stav Vašeho Bytí nic méně a nic více. Jste normálními lidmi, jste jen na úrovni nadvědomého bytí, tedy nejen že tam jste, Vy to i žijete. Takže každá „imitace osvíceného“  se okamžitě pozná. Žijete dál s tím rozdílem, že žijete vědomě a jste i nejste:  láskou, cestou, pravdou, znovuzrozením, svobodou a životem. Dostali jste se do podstaty a zdroje veškerého Božího stvoření, kdy už víte, že jste věděním o nevědění, a to proto, že jste „za elementárními antičásticemi na samém počátku stvoření ve tmě a světle samotného Boha Stvořitele“. Tomu se říká i Ježíšovo vědomí, protože to byl on, kdo tuto teorii přinesl a vysvětloval.

Přejeme Vám krásný sluníčkový a andílkový den archanděl Michael a Jana


Na dnešní den 18. 9. Vám přináším telepatické poselství archanděla Uriela

Moji drazí, jste sami sebou, tedy si to myslíte, protože jste rozhodní a vždy víte, co máte dělat, jak to máte dělat, proč to máte dělat? Vždy a se vším si víte rady, dokonce ještě radíte druhým s jejich problémy? Máte vždy po ruce nějakou moudrost, radu, říkáte co a jak je třeba udělat, jak a kam co dát, či nedát, jak se chovat a podobně?

    Nic v životě Vás nepřekvapí? Protože na všechno máte připravenou variantu A, B, C atd.? Tak to jste „šťastný člověk“, říkají Vám určitě druzí. Proplouváte životem snadno a plynule a vše se Vám daří. Ve vnějším světě určitě. Ale co ten vnitřní svět? Ano, je pravda, že jste spokojení, většinou klidní, ale ruku na srdce, myslíte si že máte radost ze života? Ze začátku určitě, pokud se dařilo, byli jste spokojeni, ale za čas se život stává monotónním a nudným. Vše se opakuje stále dokola a vše se daří a vlastně se ani nic moc nemění. Časem přijde otupění a deprese, konec klidu a spokojenosti. „Co to je“, říkáte si? „Co to je, co mě dostalo až sem, kdy ztrácím smysl života, vždyť můj život je naprosto v pohodě? Všechno se daří, peníze mám, prestiž mám, jsem na vrcholu kariéry a přesto mi něco chybí“?

    Mnozí duchovní Mistři také takto začínali, obyčejnou nespokojeností s úspěšným životem, nemuseli padnout na dno, jako je to u jiných. Naopak byli velmi úspěšní, ale pochopili, že tento stav bytí je nenaplňuje, že je moc fádní, monotónní, neuspokojující, bez lásky a pravdy. A tak začalo jejich hledání sebe sama a druhé části, která tam nebyla přítomna, a proto do jejich života nemohla vejít radost, láska, štěstí a vnímání krásy – opravdový smysl života. Život každého jedince bez výjimky je tvořen vnitřním bytím a vnějším myšlením a vnímáním konkrétních úrovní Vašeho „já“. Jakmile jednu stranu uzavřete, nevnímáte, nechcete vnímat – necítíte se dobře, můžete být úspěšní na světové úrovni a nic Vám to nebude platné. Uvnitř můžete být i tak troska, která trpí, protože hledá smysl života, lásku a pravdu.

   Ano, i tady platí, že jsme duální bytosti a je nutné vnímat rovnováhu polarit vnějšího a vnitřního světa. Proto všichni duchovní říkají, abyste hledali svoje nitro, uvnitř Vás, nikoli okolo Vás, uvnitř Vás je stav bytí, který nazýváme LÁSKA, okolo Vás je energie aury, která pouze vyzařuje, co je uvnitř Vás a tím si i přitahujete vše, co si přejete. Vypovídá všechno o Vás a Vašich energiích zrozených ve Vašem nitru. A může to být podvědomé, nevědomé, vědomé, anebo naprosto si vědomé toho, co si tvoříte – nadvědomé. Úrovně Vašeho vědomí jsou úrovně Vaši očištěné a otevřené úrovně Boží Lásky a Pravdy, pramenící jen z Vašeho nitra, nikoli z ega. Protože jen ti, kdo jsou očištění a otevření Boží Lásce a Pravdě jsou sami sebou, jsou sebevědomí, sebejistí a jsou vedeni Božím snem a Jeho silou a mocí, kdy jsou opravdu vědoucí. A jejich život je cestou vedenou Vašim Božím hlasem, hlasem andělů a všech učitelů, kteří jsou okolo Vás. A ti většinou druhým neradí na potkání, nechávají druhé, ať si žijí dle své svobodné vůle. Radí jen těm, kdo si požádají o radu a pomoc, protože nezasahují do karmy žádného jedince.

 Přejeme Vám krásný sluníčkový a andílkový den archanděl Uriel a Jana

 

Na dnešní den 17. 9. Vám přináším telepatické poselství archanděla Michaela

Moji drazí, rádi byste častěji někam do společnosti, ale najednou zjišťujete, že je to problém? Nemůžete jít? Máte partnery,  přátele, kteří nechtějí chodit do společnosti? Ani nemáte společné zájmy? A akce na které byste šli jsou daleko? Stojí hodně peněz? Nakonec si to nemůžete ani dovolit. A tak sedíte doma a děkujete aspoň televizi a internetu, že Vám poskytuje vyžití? Nemůžete jít ani nikam na kávu s přítelkyní, protože Vám to partner nedovolí, anebo si to nedovolíte sami?

    Většina lidí se bojí, anebo se cítí špatně, když si mají někam vyjít, anebo jít někam do kina, či do divadla, na nějakou akci i sami. Existuje spoustu předsudků, které Vás brzdí, abyste se prostě sebrali a někam šli s kamarády na kávu, či popovídat si, i bez partnera. A když jdete, není to příjemný zážitek, jelikož pořád máte špatný pocit, že děláte něco nesprávného, že to není zodpovědné? Příčina je, že postrádáte vnitřní svobodu a pocity nesvobody u Vás budou zřejmě dost silné. Navíc připoutanost, či závislost na partnerovi a na tzv. zodpovědnosti, která Vám nedovolí starat se o sebe a svoje pohodlí, radost a potřeby. Prolomit tyto předsudky a domněnky je opravdu pro Vás těžké, navíc když jste závislí na souhlasu partnera, či někoho s kým žijete, bydlíte atd.

    Být zodpovědný je skutečně dobré, ale každý z partnerů i ti, kteří jsou sami, jsou svobodnými bytostmi a mají právo jít se pobavit, využít svůj volný čas sami, či s někým jiným, s kým je jim dobře, aniž by se cítili špatně. Pokud Vašemu partnerovi dokážete dopřát stejné požitky, neměl by ani on žádné připomínky, či námitky. Toto není nezodpovědnost, nezodpovědností je pokud vycházky do společnosti přeháníte a opravdu zanedbáváte partnera i rodinu. A třeba se ještě vracíte pozdě, za několik dní, opilí, či zdrogovaní, to je úplně o jiné situaci. Nyní se bavíme o normálním vypadnutí z běžného pracovního domácího procesu, kdy se staráte o všechny a všechno a máte nárok si také udělat volno a dopřát si nějaké rozptýlení.

    Pokud pociťujete vnitřní nesvobodu, není to o Vašem partnerovi, je to Váš problém, tento pocit jste si vytvořili sami. Uvědomte si, že nikdo nemá právo Vás jakkoli omezovat, ovšem pravda je v tom, že Vy sami se omezujete aniž o tom víte a partner toho pouze využívá ve svůj prospěch. Pokud jste byli omezováni v dětství, pokračujete v něm stále uvnitř sebe. Aniž o tom víte, stále uvnitř Vás slyšíte hlas matky, či otce, stejně jak Vás oslovovali a na tomto základě se omezujete aniž byste již museli. Je to podvědomá záležitost. Uvědomte si tuto skutečnost, procitněte do vědomí, jste již dospělí a matka a otec už nemají právo zasahovat Vám do Vašeho života. Naučte se i tady stanovovat si hranice a nenechat si dále komplikovat či zničit život, jen kvůli tomu, že „musíte být poslušní“ a ubližovat tím jen sami sobě. Je to Váš vnitřní boj, ovšem u někoho i vnější dokud rodiče žijí a stále stejně zasahují do Vašeho života. Potom je to na Vás a vzájemné komunikaci.

Přejeme Vám krásný sluníčkový a andílkový den archanděl Michael a Jana

 
Dnešní den 16. 9. Vám přináším telepatické poselství od archanděla Uriela

Moji drazí, jste spokojeni s tím, jak vypadá svět okolo Vás? Jak se k Vám chovají druzí lidé? Jak okolo Vás všechno funguje? Jaké jsou Vaše zákony a způsob kontroly jejich udržování? Jak pracují Vaši politici a to na nejmenších postech i těch nejvyšších? Jste spokojeni s tím, jak se zachází s celostátními financemi? S tím, jak někteří lidé se chovají jako hyeny a ti druzí jim na jejich fígle neustále skáčou?

    Sledujete svět okolo sebe a prostě říkáte, že nejste s ničím spokojeni. Na všem vidíte, co je špatné, jak to nefunguje a navíc, co a jak by se mělo dělat, co by podle Vás bylo nejlepší. Každý má svůj vlastní pohled na věc, svoji analýzu, doporučení jak to dělat lépe, či rovnou řešení. Každý bezpečně a okamžitě ví, co ten druhý dělá chybně a co dobře a pokud něco dělá chybně, hned je tu rada, doporučení jak na to a to někdy až vynucující.

    Takže za prvé: žádné „kdyby“ nemá vůbec žádnou váhu, je to jen iluze, klam, kterým se utěšujete, či kritizujete, trestáte anebo viníte sebe či někoho jiného za jeho činy. To, co se stalo, se nemůže odestát a je to takové, jaké to je, a tak je to třeba přijmout. Žádné „kdyby“ Vám v přítomnosti nepomůže odblokovat nějakou Vaši temnou stránku, pocit, či negativní emoci, která je jenom Vaše. Jenom Vy jste tvůrci svých myšlenek, názorů, pravd, přesvědčení a následně i emocí. A to, jak jste jednali Vy, bylo to nejlepší, co jste mohli v dané chvíli a v dané úrovni vědomí udělat. A tak je to i u těch druhých. I oni udělali to nejlepší ze svého nejlepšího vědomí a svědomí a ze své svobodné vůle, to, co udělali, v té dané chvíli konkrétní situace.

    Není třeba se tím trápit, anebo trápit druhé: že měl být lepší, hodnější, chápavější, rozumnější apod. . Je nutné přijmout rovnováhu obou polarit a přijmout, že všechno jste si stvořili jen Vy sami a to v návaznosti na karmu druhého, který si tím stvořil, také vybral to svoje. Všechno jsou to jen zrcadla, abyste poznali kým jste a kým nejste, abyste pochopili, že jste vším i ničím. Pomocí právě těchto zrcadel máte najít sami sebe, ne jenom kritizovat, soudit a říkat si „kdyby to bylo tak a tak“, tak bych byl šťastný. Všechno probíhá v souladu s karmou, tedy tím, co jste si sami stvořili a co si tím pádem přitahujete a tvoříte dál a dál. V souladu s tím, proč jste se do tohoto těla a duše narodili. V každém životě máte nějaký duchovní úkol, kde máte najít sami sebe, alespoň její část, ovšem ne každému se to podaří. Určitě se to nepodaří tomu, kdo vidí problém jenom u druhých a ne sám v sobě. Kdo používá „kdyby“, jako svoji omluvu pro to, že sám se sebou nic nedělá a jen kritizuje a soudí druhé, aniž by pochopil, proč to všechno bylo a co dobrého to mělo přinést.

 Přejeme Vám krásné sluníčkové a andílkové dny archanděl Uriel a Jana


Dnešní den 15. 9. Vám přináším telepatické poselství od archanděla Michaela

Moji drazí, jsme rádi, že se zajímáte o naše poselství, skutečně si toho vážíme a věřte, že každému, kdo to čte pomáháme a vedeme ho cestou k uspokojení jeho potřeb a k duchovnímu poznání, pochopení týkající se bytí a života. To je vůbec nejdůležitější v životě: pochopení, porozumění, tolerance a soucítění včetně odpuštění jak sobě, tak druhým. To všechno zahrnuje LÁSKA, ta pravá Boží bezpodmínečná. Je to stav bytí, kde si uvědomujete kdo jste a dokážete skrze svoji zkušenost pochopit i druhé.

     „Pochopení“ proč jste tím, kým jste, je na prvním místě. Pochopení, že jste „člověk“, který byl stvořen podle Obrazu Božího, což znamená, že jste „padlí andělé i Bozi“ a pro tento stav bytí jste se rozhodli sami ze svojí svobodné vůle. Zřekli jste se svého božství a padli na úroveň člověka, abyste prožili to, co jste si přáli zažít jako duch. A proč jste chtěli takovou hloupost? Určitě se takto budete ptát. Ano, je to tak, chtěli, protože na nejvyšší úrovni jste Bohy a jste vším a ničím, jste naprosto v rovnováze, harmonii, celistvosti, jednotě Boží a tudíž nemůžete vědět, co to je: tím NEBÝT! A tak si svobodně zvolíte něco, čím chcete nebýt, abyste pochopili skrze svoji zkušenost, čím ve skutečnosti JSTE. Proto je svět polaritní, protože pokud nepoznáte, kdo nejste, nemůžete zjistit, kdo jste! Za tímto účelem je Vám vyhověno a než se narodíte Váš duch si vybírá, zcela svobodně a ze své vůle, svoje rodiče, duši i tělo. Vyberete si rodiče, kteří mají to, co vy potřebujete, jsou tím, čím chcete, aby byli a nebyli, abyste zakusili, jaké to je být v rovnováze i nerovnováze.

    Narodíte se a zde zapomenete, kdo jste, že jste Bozi Stvořitelé a vše si tvoříte na úrovni ducha sami. A pak trpíte, protože dostáváte lekce, které jste si sami vybrali a nadáváte na osud. Nadáváte na rodiče, nadáváte na všechny ostatní, viníte je, že všichni mohou za to, jak se cítíte, co prožíváte. Ano opět jsou tu dvě strany, jedna ta reálná: je tomu tak, máte pravdu. Na straně druhé: nikdo není vinen za to, co prožíváte, jelikož jste si to vybrali sami na úrovni ducha, abyste si prožívali zrovna tento život se vším všudy. Abyste došli k „porozumění“, že to špatné je tu vždy jako druhá strana toho dobrého a nikdy to není jen o jedné straně. Ovšem na Vás je, co si zvolíte, že chcete prožívat. Vždy máte svobodnou vůli, jenom Váš strach Vám to nedovolí vidět a aplikovat do života. Pokud nedojdete k „porozumění, k sebepoznání k duchovnímu procitnutí, nezměníte původní záměr, budete prožívat vše stále dokola stejně, podle rozhodnutí ducha.

     Jakmile si začnete uvědomovat: kdo jste a půjdete duchovní cestou, teprve zjistíte, jak je důležitá „tolerance“, ovšem i ta je tu ve dvou stranách je někdy správná a někdy nikoli. Tolerance Vás učí, vidět věci i z druhého úhlu pohledu. Nevidět věci jen ze svého úhlu pohledu, ale pochopit, že ten druhý je také tím, kým je a určitě není stejný jako Vy. Je jiný, není špatný, ale je jiný. Jinak vyrůstal, udělal jiné zkušenosti, měl jiné rodiče, jiné možnosti, jiné příležitosti, měl jiné přátele atd….A to všechno ho formovalo, stejně jako Vás Vaše životní cesta. Teprve poté budete empatičtí a budete „soucítit“ se sebou i s druhými, protože jste již pochopili, porozuměli a přijali toleranci. Ovšem i to je málo, pokud neumíte „odpouštět“. Jakmile neodpouštíte, ubližujete totiž jenom sami sobě. Neodpuštění ubližuje Vám a skrze Vás potom druhým. Jsou to negativní energie hněvu, které se následně kumulují ve Vašem nitru a posléze bouchají a bouchají ovšem někdy na ty, kteří jsou jen terči Vašeho hněvu….V takovém případě jste nic nepochopili, neporozuměli, ani nejste tolerantní a soucitní, jste plní hněvu, který Vás uvnitř Vás rozežírá, ubližuje a není Vám jinak pomoci, jenom odpouštěním.

 Přejeme Vám krásný sluníčkový a andílkový den archanděl Michael a Jana

 
Dnešní den 14. 9. Vám přináším telepatické poselství od archanděla Michaela

Moji drazí, jste sami se sebou spokojeni? Máte pocit, že vše je u Vás v naprostém pořádku? Že se máte rádi a umíte si poradit s každou situací? Dokážete rozlišit dobro od zla? Dokážete si uvědomit, co Vám ubližuje a co zase druhým? Jsou totiž lidé, kteří si v žádném případě nepřipouštějí, že by nebyli spokojeni, že  by u nich nebylo všechno v pořádku, že se nemají rádi a jsou přesvědčeni, že si dokáží se vším vždy poradit. Ale jak?!

     Naučili se totiž žít tak, že vystavují na obdiv jen svoji lepší tvář, vždy vyhoví druhým, ať se jim to uvnitř líbí, anebo nikoli, a v každé situaci se staví k řešení tak, že chtějí vyhovět všem okolo sebe. To nazývají pozitivním myšlením a velice rádi i pomáhají druhým s jejich pozitivním myšlením. Svoje pocity a emoce většinou potlačují, i když je prožívají, neřeší je, nýbrž potlačují do podvědomí. Je samozřejmě hezké pomáhat druhým, ale je to v pořádku teprve tehdy, když jste sami čistí a vědoucí a uvědomující si vědomí si svého Já. To znamená, když jste již napojeni na intuici a „jste tím, čím jste v přirozenosti“, nemáte informace jenom naučené.  Do té doby si pouze hrajete na pozitivní myšlení, protože většinou nevíte a neznáte zákonitosti duchovní anebo přirozenosti.

     To může být i to, že nevíte že každý aspekt z Obrazu Božího může být pro každého v jiné polaritě v přítomném okamžiku. Například „láska“ může být pro jednoho láskou a pro druhého „zlem a negativní záležitostí“, ale Vy to nevíte a nevidíte, nedokážete-li se vcítit do druhého, do jeho energií, což dokáží jenom Mistryně a Mistři. Empatii má dneska jen málokdo a jsou to většinou ženy, které mají toto vcítění přirozené. Muži jsou, bohužel, většinou mimo. Pokud se díváte na druhého a neznáte ho, vidíte jen sami sebe, svoje zrcadlo a soudíte a kritizujete skrze sebe. Jen očištěný člověk doopravdy soucítí a vciťuje se do druhých a vnímá, kde je u něj individuální pravda.

     Vesměs jsme byli všichni učeni od útlého dětství být slušní, hodní, poslušní, pomáhat druhým, to je pravda, ale kdopak Vás učil pomáhat sobě? Kdo Vás učil poradit si sám se sebou? Kdo Vás učil mít se rád a stanovovat si hranice, aby Vás druzí nezneužívali a nevyužívali? Kdo Vás učil říkat NE druhým, když se Vám nechce a víte, že je to pro Vás nemožné a velmi těžké, co se od Vás žádá? A kdo Vás učil říkat ANO druhým, když je to ve Váš prospěch a pro Vaše dobro? A kdo Vás učil rozlišovat, kdy říci „ano“ a kdy „ne“? Nikdo! Vaše rodiče to také nikdo nemohl naučit, protože jejich rodiče to také nikdo nenaučil. Ale nyní jste dospělí, tak se to naučte sami. Buďte stateční a silní a začněte konečně žít, protože žít v lásce a radosti, to je skutečně jen pro lidi, kteří tuto vlastnost mají a dokáží ji i použít.

 Přejeme Vám krásný sluníčkový a andílkový den archanděl Michael a Jana

 

Dnešní den 13. 9. Vám přináším telepatické poselství od archanděla Uriela

 Moji drazí, stále Vás pozorujeme, jak zápasíte se svým životem a stále si neuvědomujete, že bytí a život je úplně něco jiného než práce a dělání. Ti, kdo jsou stále ve své mysli nepochopili, jak málo času zde na této planetě relativně mají a zacházejí se svým bytím a životem tak, jakoby tu měli být věčně a mají spoustu času k tomu, aby začali žít. Někteří nezačnou žít nikdy. Jen stále něco dělají a pracují a reagují, čili přežívají, tak, jak se naučili v dětství od rodičů, což opakují pořád dokola. Pak  jsou nespokojení, nešťastní, negativní a život jim připadá monotónní: jen práce, z práce a do práce, doma nuda…! Všechno je nuda a nic je nebaví, jen jsou otrávení a otravují život všem okolo sebe, a někdy dost výrazně a nesnesitelně. Následně si pořídí aspoň nemoc, aby se měli o co zajímat, aby je druzí litovali, aby mohli sami sebe litovat a měli aspoň nějakou pozornost zvenčí, protože jejich přítomnost bývá mnohdy nesnesitelná.

     Příčina? Nemáte se rádi, neumíte odpouštět, neumíte pracovat se svými emocemi a změnit se Vám to nechce, protože jste líní cokoli ve svém životě změnit a tím si zlepšit svůj život i prestiž. Raději něco děláte a pracujete a potlačujete tím sami sebe, abyste neviděli, že je ve Vás také láska, krásno, jedinečná bytost, která by Vám Vaši vizi o Vás zničila….! Nechcete vyčnívat, nechcete být lepší jak ti druzí, protože takto aspoň zapadnete mezi ty ostatní, i když ti jsou s Vámi jen ze soucitu, či z nutnosti, či z jiných podobných důvodů. Může to být také proto, že jste dobrý pracant anebo vedoucí, či ředitel…zkrátka máte moc, která je Vám stejně k ničemu, protože jste tam štěstí, ani lásku, ani svůj vnitřní klid a krásu nenašli.

     Jste přesvědčeni, že musíte tvrdě dřít, abyste měli peníze a prestiž, abyste si mohli koupit drahé věci, to, co mají ti druzí a co Vás uspokojí a učiní šťastnými? Pak pracujete, dřete, dostáváte peníze, život utíká aniž byste si uvědomili, že toto není život. Povinnosti, práce pro druhé, velké peníze…a kde jste Vy a Váš život? Nezvyknete-li si od mládí věnovat pozornost a čas sami sobě, pak už se to zřejmě naučíte jen na duchovní cestě. A až jednou půjdete do důchodu, budete opravdu na tom velmi špatně, protože tam je to o tom, jak být sám se sebou. Stejné je to s matkami, které věnovali pozornost jen manželovi a dětem, když odejdou děti, anebo i manžel, jsou úplně na dně. A proč? Neumí žít sami se sebou, neví si rady sami se sebou a tak budou po zbytek času nešťastné a neschopné lásky, radosti a štěstí, které se rodí jedině uvnitř každého jedince.

Přejeme Vám krásný sluníčkový a andílkový den archanděl Uriel a Jana

 

Dnešní den 12. 9. Vám přináším telepatické poselství od archanděla Michaela.

Moji drazí, jste učenliví? Jde Vám dobře učení? Dobře si pamatujete a snadno vybavujete nabité informace? V životě nemáte problém s tím, že byste něco nevěděli, co jste se naučili? Dobře jste se učili a máte dokonce i tituly, vepředu i vzadu? Zkrátka jste chytrý a inteligentní člověk? „Jste šťastný člověk“, řekl by mnohý nezasvěcený jedinec. Určitě máte velkou výhodu oproti těm jedincům, kteří mají špatnou paměť, hlavně krátkodobou, což je pro ně nepříjemné a učení je pro ně veliká námaha. U nich hodně rozhoduje to, zda-li se předmět učení, či téma shoduje s jejich zájmem, anebo jestli se jim líbí. Není-li tomu tak, paměť skutečně selhává. Ovšem na některé úrovni to může být i výhodou. Nepamatují si, co je potkalo špatného, neřeší to a neubližují si tím stále dokola.

     Ale ti chytří a inteligentní, kteří si dobře pamatují mají nevýhodu, pamatují si i to, co je v životě potkalo a velmi zranilo a bohužel to zůstává v jejich vědomí napořád a ubližuje jim to, i když to potlačí, což je ještě horší. Jejich dobrá paměť jim tu, bohužel, ubližuje, protože jim neustále připomíná co v život nezvládly, kdo jim ublížil, kdy měli největší strachy, na koho se zlobí, kdo je zradil a mnoho dalších věcí. Aniž si to uvědomují, ubližují tím sami sobě a neustále v sobě, produkují negativní emoce (pokud ovšem neodpustí upřímně a ze srdce), které bohužel odnášejí ti, kdo jsou jim nejblíže. A někdy také třeba i jejich partneři či děti, aniž by za jejich nespokojený život mohli.

     Takoví jedinci nevidí a nechtějí vidět druhou, dobrou stranu těch prožitků, které si zvolili jako nejhorší. Nevidí ani jiné úhly pohledu, či pozitivní stránky všeho, co prožívají a zvolili si je za negativní. Každý jedinec si volí, jak bude danou situaci, zážitek prožívat, zda jako negativní či pozitivní zkušenost. Pokud setrvává v programu mysli, bude to stále stejné, naučené, starý návyk, který je automaticky použit, nikoli vědomě. A bude vždy stejně ubližovat. Ale oni to budou stále úspěšně potlačovat, anebo nadávat na nepřízeň osudu a ubližovat sobě i druhým.

    Stále zdůrazňujeme, Vy jste stvořiteli svého bytí a života a Vy si vybíráte z veškeré nabídky ducha  života – v dimenzi Nulté Božího snu – kdo jste, čím chcete být, co chcete dělat a co chcete mít, jak chcete žít…. Vy si tvoříte svého ducha, svůj Boží sen a všechno je to jenom Váš sen, Vaše představa o tom, kdo jste. To, co jste si vybrali, tím jste a je jenom na Vaší svobodné vůli, Vašem snu, či představě, zda-li si vyberete něco jiného a změníte stávající stav ke své spokojenosti.

 Přejeme Vám krásný sluníčkový a andílkový den archanděl Michael a Jana

 
Dnešní den 11. 9. Vám přináším telepatické poselství od andělky Soni

Moji drazí, jste smutní, zklamaní? Život se Vám tak nějak vymyká z Vašich rukou? Nevíte, co si máte počít? Máte se rozhodnout o velmi důležité záležitosti a jste rozpolcení a nejistí, Jak se rozhodnout? Co je pro Vás lepší? Co je pro Vás nejlepší můžete vědět jen prostřednictvím Vaší mysli, a to bohužel není vždy to pravé „ořechové“. Ale vězte, že my a Bůh, to víme vždycky. My vidíme do budoucnosti a víme, co Vám Vaše rozhodnutí přinese a pokud se rozhodnete špatně, důsledek tohoto rozhodnutí si i prožijete na vlastní kůži a věřte mi, mnohdy to nebude ani trochu příjemné.

    Pomáháme Vám vždy správně se rozhodnout, ale pokud jste „sví a nepřikládáte velkou váhu svoji intuici“, bohužel Vám nemůžeme pomoci. Posíláme Vám posly, aby Vám pomohli, aby Vám řekli, co říci mají a podle toho jste poznali, co ovlivní Vaší budoucnost. Do Vašeho života vchází symboly a symbolika je velmi důležitá v životě a „funguje“, mnozí duchovní by Vám mohli vyprávět. Pokud se objevují překážky, nedaří se je přejít, je to symbolika toho, že máte odstoupit od daného rozhodnutí.

    Pokud jste se rozhodli dobře, všechno Vám půjde jako po másle, jde to samo a přirozenou cestou. Jakmile nikoli, je to bržděno, opomíjeno, oddalováno a jsou s tím jenom problémy. Potom je důležité meditovat a uklidnit se, aby k Vám intuitivně mohlo přijít naše poselství a mohli jsme Vás vést, tentokrát správnou cestou. V sobě máte vždy přítomno správné rozhodnutí, ale blokáda Vaší mysli a energií Vám nedovolí si je zvolit. Odblokování tohoto problému je jediné řešení, pokud je učiněno včas, následně pak je záchranou jen vykročení na duchovní cestu sebepoznání a lásky, kdy poznáváte sami sebe a očišťujete si svoje energie a otevíráte se vědomí. Potom pochopíte, že možnost změnit cokoliv je tu vždy, ovšem Vy to nevidíte a nemáte na to duchovní moc ani sílu, dokud si neočistíte a neotevřete svým energiím a lásce. Pokud se ovšem nemáte rádi, odmítáte se, nevážíte si sami sebe, svého těla – mysli, duše a ducha, pak je těžké něco změnit k lepšímu.

Přejeme Vám krásný sluníčková a andílkový den andělka Soňa a Jana

 

Dnešní den 10. 9. Vám přináším telepatické poselství od andělky Soni

Moji drazí, byli jste příliš nadšeni tím, že jste se vymanili z pout socialismu a dneska se chcete vracet zpět ke stejné struktuře? Ne, nikoli, nechci mluvit o politice, ale jen že ve Vašem životě je to stejné. Když se vymaníte z pout manželství, práce, která Vás nebavila, anebo čehokoliv jiného, teprve potom, můžete začít se změnou a měnit, co se změnit dá k lepšímu. Ovšem jen málokdo si uvědomí, že problém nebyl ani ve struktuře, ani v partnerovi, ani v práci, ale vždycky je ve Vás a Vašem bytí. Takže Vaše změna následně vypadá tak, že si začnete tvořit v životě to samé v bledě modrém. Protože veškerý život vyplývá z Vašeho bytí, které si tvoříte Vy sami. Pokud se něco ve Vašem nitru nezmění na základě utvořené zkušenosti, vše si budete tvořit úplně stejně. Bohužel, aniž o tom víte, protože jste „nevědomí“. A to čas vždycky ukáže.

    Někdy dokonce zjistíte, že to staré, bylo lepší jak to nové, protože i to nové, bude záhy staré a pokud se nezměníte Vy, nezmění se nic jiného. Pak Vám to staré najednou bude připadat nějaké „lepší“! Určitě to znáte v případech, kdy se rozvedení manželé k sobě znovu vrátí, když jeden z nich prošel novým vztahem. Většinou jde o pocit nesvobody, omezování, využívání a zneužívání, který cítíte. Ovšem pokud se chcete osvobodit, je nutné vědět, co uděláte s nově nabytou svobodou a předem mít plán, co budete dělat dál a jak jí využijete ve svůj prospěch v rámci sebelásky. Je dobré mít i plán B, když se nepovede plán A a neulpívat ani na jednom z nich a dokázat si najít i plán C, který může být ještě lepší, jako oba dva dohromady.

    Ulpívat na jednom svém plánu je také velké omezení, neboť ten nemusí být vždy ten nejlepší. Jakmile se objeví překážky a různá omezení, vězte, že toto rozhodnutí není správné, že Vám Bůh i my bráníme v tom, abyste udělali „osudovou“ chybu. Pokud ale budete bezhlavě trvat na svém, také dobře, aspoň na vlastní kůži poznáte, že to chyba byla a začnete brát svůj život a duchovní cestu vážně. Ale ani potom nebude pozdě vydat se na duchovní cestu sebepoznání a zamezit tomu, aby se Váš život ubíral tímto směrem: nedůvěry, tvrdohlavosti, ulpívání a omezování sebe sama chybnými rozhodnutími.

    Energetické blokády se poznají podle toho, že se neustále opakují, ale pokud nevěříte, že to jde zvrátit a odblokovat se, aby se dále již neopakovaly, nezbývá Vám nic jiného, než to na vlastní kůži prožívat tak dlouho, dokud Vás to nepřesvědčí o opaku. Dokud budete mít trpělivost věřit své mysli a jejím lžím, nic se ve Vašem životě nezmění, i když si myslíte, že opak je pravdou. Anebo v případě, když budete poslouchat druhé, co říkají ti druzí. Věřte, že jsme vždy s Vámi a přejeme si, abychom mohli každému z Vás pomoci a někdy pomáháme i tak, že Vám odmítáme některé věci, či lidi dát anebo přivést do Vašeho života, protože víme, že by se Váš život změnil ovšem negativním způsobem. Jakmile je to Vaše svobodné přání, na němž trváte, dáme Vám všechno, abyste pochopili a poznali pravdu.

Přejeme Vám krásný sluníčkový a andílkový den andělka Soňa a Jana

 

Dnešní den 9. 9. Vám přináším telepatické poselství od archanděla Michaela

Moji drazí, jsme znepokojeni tím, co se děje ve velkém mezi Vámi. Jde o to, že jste sami se sebou příliš spokojeni a nevidíte, že tomu tak není, že jen potlačujete svoji nespokojenost. Říkáte jak jste šťastní a pouze potlačujete svoje „neštěstí“ v podobě problémů, starostí, sebekritiky, atd. Myslíte si jak jste odvážní a přitom ve Vás neustále vibruje strach. Tomu říkáme rozpolcenost, nerovnováha anebo potlačování druhé strany existence. A přesně tento způsob bytí Vám přináší jen trápení, které opět potlačujete, usmíváte se a zase všechny, včetně sebe ujišťujete, že to žádné „trápení“ není.

    Láska je pravda a v pravdě je láska. Všichni jsme láskou ve své podstatě a nemůžete se dostat ke svému zdroji, budete-li si soustavně lhát a podvádět sami sebe! Pokud ano, co potlačujete si přitahujete, začnou Vám i druzí lhát a podvádět Vás. A někdy ještě aby toho nebylo málo, i to potlačujete a omlouváte je a vytváříte jim alibi, proč to udělali, že je to vlastně podle Vás v pořádku. Ale co se děje uvnitř Vašeho nitra opět nerespektujete, nevnímáte, protože to potlačujete.

    Každý se narodil kvůli svojí vlastní cestě, nikoli kvůli druhým. Je pravda, že je vše propojeno, ale ubližovat si na úkor druhých je největší chyba Vašeho života. Žijte kvůli sobě, nebuďte ovce, která jde se stádem a chce se zavděčit všem, buďte lev, který je sám sebou, je individualista a chodí vždy sám. Nemáte se líbit všem, máte se líbit sami sobě. Máte mít rádi sami sebe a skrze sebe budete mít rádi i druhé, protože budete dávat lásku z přebytku, nikoli z nedostatku. Buďte vším a tak se i mějte rádi, dovolte si používat všechny aspekty života s láskou a teprve potom nebudete mít potřebu cokoli potlačovat, kritizovat a vidět jednostranně.

    Nic nemáte dělat kvůli druhým, ale kvůli sobě, tam je ten správný záměr. Jakmile děláte něco kvůli druhým, až jednou zůstanete sami a nebudete mít pro koho něco dělat, objeví se prázdnota, pusto a deprese. S tím potom nelze nic dělat, nenaučili jste tu být sami pro sebe a starat se o sebe sama. Tím nemyslím starat se jenom o tělo, ale i o duši a ducha. A tak si většina pořizuje zvířata, aby se mohli starat aspoň o zvířata a zase se nestarají o sebe a své potřeby, ale naplňují potřeby psů, koček a jiných mazlíčků, jenom aby nemuseli vejít do svého nitra a podívat se tam, o čem je jejich sen a proč si ho neplní. Jejich strach je tak veliký, že to nedokáží. Nedokáží se prohrabat tou haldou chaosu a špíny jejich negativní mysli, která jim nedovolí, být sami sebou a jít svojí vlastní duchovní cestou sebepoznání.

Přejeme Vám krásný sluníčkový a andílkový den archanděl Michael a Jana

 

Dnešní den 8. 9. Vám přináším telepatické poselství od archandělů Uriela a Michaela

Moji drazí, přinášíme Vám už pěknou řádku dní naše poselství a jistě jste pochopili, že je šité na míru konkrétním jednotlivcům. Každý z Vás pozná na koho je ušité anebo jaká část ho osloví, kde by si měl vybrat to svoje poselství. Jsou ovšem i tací, kteří stále ve své mysli vidí jen ty druhé, nikoli sami sebe. Vidí chyby u druhých, radí druhým, doporučují to druhým, ale nepřiznají si, že je to hlavně určeno jim a je to hlavně jejich problém.

    Mysl je záludná a popírá a potlačuje hodně aspektů sebe sama, obzvláště v případě, když si ten člověk myslí, jak je už moudrý a chytrý a že je oprávněn radit druhým, protože sám je již dokonalý a očištěný a má nárok se projevovat jako duchovní bytost. Duchovnost je od slova „duch“, anebo jinak: duchovní energie – která již není energií, ale je nejvyšší Boží láskou. Ta se otevírá až s osvícením, znovuzrozením, kdy je člověk úplně očištěný a je veden svým Božím snem, neboť všichni jsme Bozi a na konci to i pochopíme a poznáme vlastní zkušeností.

    Pokud někdo tuto zkušenost neudělal, je pouze na duchovní cestě, která začíná očišťováním se energií sexuálních, kdy se otevírá zdroj energií tělesných. Následně očišťováním energií duševních, kdy se otevírá zdroj duše a světla vědomí v přirozenosti (DNA) a teprve následně, když jsou otevřené všechny čakry až po čakru poslední Sahasráru, která je nad hlavou se otevírá „duch“, a to pod Vašima nohama: osvícená tma energie Hadí síly – Boží láska. Je to tak vysoká energie, která již není energií, ale nazýváme ji láskou Boží, je to čisté vědění  Božího snu, archandělských energetických úrovní, které vedou až k Vašemu Božství.

    Je to reinkarnovatelná část Vaší osobitosti a Obrazu Božího, kde jste již ve svém Já a kdy si uvědomujete svoji věčnost a nesmrtelnost v koloběhu života. Zjistíte, že Vaše Já je obrazně Boží trojjediností, která je NIČÍM, ale přesto je Vašimi nejvyššími tvůrčími nástroji: VĚDĚNÍM, MOCÍ BOŽÍHO SNU A SILOU SVĚTLA, té nejjemnější energie mikrovesmíru, která se ovšem objeví jedině tehdy když je osvětlena Vaší duší. Prožitek této skutečnosti se nazývá „osvícení a probuzení“, anebo nirvána, Království Boží. Teprve na této úrovni jste vědoucí a víte, že  nic nevíte, JSTE VŠÍM A NIČÍM, jste Nikdo a Nic v Nicotě odkud k Vám tyto informace přicházejí, takže i víte prostřednictvím  „zkrocené a očištěné mysli“.

    Celý proces k očištění mysli a duše a otevření se těmto úrovním a energetickým hodnotám se nazývá duchovně evoluční vývoj. A je v pořádku, když někdo jde touto cestou a učí podle své cesty, tak jak postupně jde sám. Ale není v pořádku, když se někdo něco „naučí“ a pak to předává dál jen prázdnými slovy, které neznamenají nic, jen prázdnou slámu. Stále zdůrazňujeme že každý by měl mít svoji Mistryni či Mistra a bez toho to ze začátku opravdu nezvládnete, Vaše mysl Vás neustále obelhává a je stále Vaším pánem, i když tomu nechcete věřit. A dávejte si pozor na to, jakého Mistra či Mistryni si vyberete, i když je pravdou, že ze začátku není možné abyste rozpoznali rozdíl. Je ale pravda, že si každý přitáhne opět jenom svoje vlastní zrcadlo a Mistr je „zrcadlo“ největší.

Přejeme Vám krásný sluníčkový a andílkový den archandělé Uriel a Michael

 

Dnešní den 7. 9. Vám přináším telepatické poselství od archanděla Uriela

Moji drazí, jste sami a chtěli byste partnera? Usilujete o to, snažíte se, chodíte do společnosti, třeba jste i podali inzerát a ono nic? Pořád na to myslíte, představujete si, jak by měl Váš partner vypadat, jak by se měl chovat, jak je Vám spolu krásně. Když vidíte nějaký romantický film, tak si říkáte, že to by se Vám líbilo a že to je ono? Tento muž anebo tato žena je přesně podle Vašeho gusta a závidíte jim tento vztah?

    Dnešní doba je opravdu těžká pro vznik partnerství, a lidé ač ještě nevědomí si už v podvědomí uvědomují, že vztah nelze  z nějakého důvodu stvořit tak, aby byl každý partner v páru spokojený. A ti, co partnera hledají si ještě tuto zkušenost nevytvořili, anebo vytvořili a protože se vztah rozpadl, tak hledají nového partnera. Opět si tvoří a programují vztah nový, který je mimochodem stejně neúčelný a nefunkční jako ten předtím, protože vůbec neví, neznají zákonitosti přirozenosti a duchovnosti. Přitahují si partnery na základy svých energií a své rozpolcené mysli, nikoli na základě lásky. Ten je ze začátku opravdu přitažlivý a velmi atraktivní, protože Vás energeticky doplňuje do rovnováhy a celistvosti, ovšem velmi brzy nevědomě či podvědomě zjistíte, že Vás „zrcadlí“, což nevíte a začnou být velké problémy.

    Začnete přemýšlet a říkat, jak je to možné, kam se poděl ten přitažlivý partner, kterého jste poznali, kde je jeho vnitřní krása, začnete si stěžovat na to, co dělá, jaký je, jak Vám nevyhovuje. A to se donekonečna opakuje milióny let ve všech vztazích. Je načase se s tím vypořádat a pochopit, že si nestěžujete na partnera, ale na sebe. Protože jedině Vy jste zodpovědní za sebe sama a partner Vám jen odráží Vaši nerovnováhu a necelistvost. Jedině tím, že si to uvědomíte a začnete pracovat sami na sobě, si můžete k sobě přitáhnout toho pravého „duševního partnera“, jinak nikdo takový prosím Vás neexistuje. Je to označení pro partnerství duše, která je jenom Vaše a je očištěná, proto může přijít i druhá duše, která bude také očištěná, v tom případě je možné mluvit o „partnerovi duše“.

    Největší chybu dělají jedinci, kteří si představují svého partnera, jaký by měl být, oni neví, že jejich představy se vždy „plní“. Co chcete to dostanete, ale protože neznáte zákonitosti, přejete si něco, co poté není funkční ani uspokojivé. Přejete si vlastnosti, které nejsou důležité a na ty důležité zapomínáte a opomíjíte je. Koho by napadlo přát si partnera, který je energeticky očištěný – odblokovaný, že? Anebo toho, který umí odpouštět, ale přitom si umí stanovovat svoje hranice? Anebo takového, který je sám sebou, má svoje názory a je v pravdě? No asi jenom duchovní mají tato vyhraněná přání. Další chybou je velké očekávání a touha, ty vždy brzdí splnění přání, moc tlačíte „na pilu“ a tak to nemůže přijít, anebo nemůže přijít to, co je pro Vás to toužebně očekávané. V tomto případě nepřichází nic a nikdo, anebo veliká zklamání a pokoření a další rychlé rozchody. Pokud se uvolníte a zaměříte svoji pozornost na obyčejný život, teprve se to může stát a potkáte jeho anebo ji. Ale opět bude představovat jen Vaše zrcadlo, dokud se sami neočistíte a nepřijmete to jako pozitivní aspekt života.

Přejeme Vám krásný sluníčkový a andílkový den archanděl Uriel a Jana

 

Dnešní den 6. 9. Vám přináším telepatické poselství od archanděla Uriela

Moji drazí, jste znepokojeni tím, když se na Vás někdo zlobí a myslíte si, že určitě to špatně dopadne, že tento člověk od Vás odejde, nechá Vás být, protože jste špatní, nemožní, nespokojení, nespolehliví atd.? Máte pocit, že takoví jste a tak se viníte ze všeho, co Vám bylo vyčteno? Máte pocit, že se musíte okamžitě polepšit a druhému se zalíbit, aby se již nezlobil? A tak si to musíte pořádně vyžehlit? Nasypat si popel na hlavu, zahodit svoji hrdost a ponížit se tak, aby ten druhý byl spokojený a měl pocit vítězství a pravdy na své straně?

    Ano, je to tak, pokud je ten druhý v právu a zlobí se oprávněně, je to dobré a umíte-li to, všechna čest a sláva. Jestli ale nemá právo a takovýmto svých chováním Vás jenom citově anebo i jinak vydírá, pak si uvědomte, že jste přišli o svoji identitu, hrdost a nedokážete si vážit sami sebe, protože nemáte své názory a hodnoty, za nimiž si stojíte. A navíc na tomto člověku ulpíváte, jste připoutaní. Jsou určité duchovní hodnoty, které by měl mít každý a každý by je měl i používat a využívat ve svůj prospěch. To ovšem nedokáže skoro nikdo, protože téměř každý je v nerovnováze polarit a navíc má problémy se strachem a emocemi hněvu, zášti, závisti a smutku.

    Jediný okamžik, který existuje v našem časoprostoru, je přítomný okamžik. V každém okamžiku tady a teď je důležité být sám sebou a mít se rád ve své celistvosti. Pokud tedy tomu situace žádá,  jste vším, co je zrovna třeba! Pokud je tomu třeba být dobří – být dobrý; pokud si situace žádá být zlý – být zlý; pokud si situace žádá být arogantní – být arogantní a pokud si situace žádá být pokorní – být pokorní…..Pokud se na Vás někdo zlobí, je nejdůležitější uvědomit si, že může mít pravdu a okamžitě komunikovat a ujasnit si situaci, protože si můžete vytvářet milión domněnek a spekulací, které samozřejmě nejsou pravdou a tím si nesmírně ubližujete. Prvním nejdůležitějším zjištěním na duchovní cestě je, že máte být PRAVDOU A LÁSKOU.  Když Vám druhý řekne svůj názor, mu věřit, a nenutit mu svoje úvahy, které vyplývají jen z Vašeho programu mysli. Jsou Vašimi projekcemi sebe sama do druhého, pokud ještě nejste v pravdě a lásce a ten druhý také ne.

    Je třeba společně zjistit, kdo v dané situaci je v pravdě a kdo ne a domluvit se na dalším postupném zlepšení situace, včetně odpuštění a přijetí všeho do rovnováhy a celistvosti. Tím vzniká u partnerů, ale i u jednotlivce harmonie, která se záhy přirozeně objevuje a zpříjemňuje život. A je jedno, že nastal konflikt, či hádka. Bylo to pozitivní, neboť došlo ke konstruktivní komunikaci, dohodě, odpuštění a také k návrhu na další společný postup k zlepšení situace. Tím se „vyčistí vzduch“, jak se říká a jede se v pohodě dál na pozitivní úrovni bytí. Není na místě se obávat, že když se s někým pohádáte, nebo vyměníte názory, ukážete svoje slabé stránky, že ten druhý Vás nebude mít rád. Opak je pravdou, ten, kdo Vás má rád, Vás přijme takového, jací jste a ten, kdo Vás nemá rád, anebo mu nevyhovujete, Vás nebude mít rád ani když se budete přetvařovat. Navíc, pokud uzavřete vztah s tím, že nebudete sami sebou, začnete velmi brzy trpět, jelikož potlačujete svoje opravdové „Já“ a přirozenost bytí a nebudete a ani nemůžete být v životě šťastní a radovat se ze života.

    Pokud ale ve vztahu není možná komunikace ani dohoda, ani tolerance, vztah není funkční a brzy se rozpadne, anebo spěje k rozkladu a rozpadu. Není možné vydržet s partnerem s nímž není možné komunikovat a sdílet. Oba dva partneři se necítí v tomto vztahu příjemně a život je velmi smutný a monotónní. Velmi brzy se dusí a nemohou dýchat a necítí se svobodně a uvolněně. Je lepší z takového vztahu odejít, než se nechat uzavřít ve vězení, které tím vzniká.

Přejeme Vám krásný sluníčkový a andílkový den archanděl Uriel a Jana

 

Dnešní den 5. 9. Vám přináším telepatické poselství od archanděla Michaela

Moji drazí, mnozí z Vás si mnohokrát přáli změnit „svět“, nebo aspoň to, co se v něm děje za nepravosti, krutosti, násilí. Mnozí z Vás říkají, proč neuděláte pro záchranu mnoha životů něco, co je zachrání. A mnohdy mají i řešení. Dokonce i ví, kdo je za to zodpovědný, protože se dívají na televizi a sledují internet a čtou noviny. Všichni jsou tak chytří a tak akční ve svém slovním projevu, že by někdo řekl, jací to jsou borci a co všechno neví a nedokáží!

     Ale nenechejte se zmást. Je to „jenom ten slovní projev“, ve svém životě jsou hloupí a nedokáží si poradit ani se svými partnery, či partnerkami, natož se svým bytím a životem. Nejvíce takovýchto siláků najdete ve všech hospodách a restauracích nižších tříd. Situaci ve světě zhodnotí jedna báseň, ale svoji životní situaci raději řešit nehodlají, nechávají to být, proč se zatěžovat. Situaci ve světě odsoudí, ví jak se to má dělat správně, ale sami sebe nezhodnotí, aby zjistili, že to, co dělají není správné, ani funkční k životu a raději trpí dál. Nechávají to tak být, ono to nějak dopadne, co by se starali.

    Partner Vám vyhrožuje, že od Vás odejde? Myslíte si, že to dělá jen tak, pro legraci, že to neudělá? „Kampak by šel/a“: si říkáte? „U mě je mu stejně dobře, kde by se měl tak dobře“. Anebo: „Má mě příliš rád/a na to, aby odešel/a. Kde by našel/a takového moulu, který s ní/m bude trpět….atd…Nenechte se zmást svojí myslí. Nemusí to být hned, ale každý hrnec jednou přeteče, až se objeví poslední kapka. A pak se budete divit. Nebudete se zabývat přeci takovou „prkotinou“, když ve světě se děje tolik věcí, které je nutné řešit.

     Chcete-li opravdu změnit svět, změňte od základů sebe sama, pak pochopíte na vlastní kůži, na duchovní cestě, že ono to funguje, že čím více jste udělali pro sebe, tím více uděláte pro druhé. Začněte sami u sebe, svého vztahu, svojí rodiny, svého okolí a následně uvidíte, jak se vše šíří dál, jako kruhy na vodě, když tam hodíte kamínek. Zvyšujete tím kvalitu „kolektivního vědomí“, které následně pomáhá velkému množství lidí a všemu stvořenému. Otevřete konečně svoje vědomí a nadvědomí, abyste mohli prožít na vlastní kůži, že to, co jste říkali o záchraně světa, byly nesmysly, protože jste stejně ničemu nerozuměli a jenom jste si vymýšleli něco, co nemělo s realitou vůbec nic společného.

    Soudit můžete jen to, co jste prožili nebo zažili! Říká se: „Nesuď druhé, dokud jsi se neprošel v jeho botách“! Odsuzovat něco, co víte jen ze zprostředkovaných zdrojů, je opravdu hloupé. Nevíte o tom vlastně nic! A z toho „nic“ uděláte velblouda, protože chcete být za chytrého a vědoucího. A tak vznikají i mezinárodní konflikty mezi státy, které mohou vyústit i ve válku. Ale nelze tomu zabránit, protože mnozí lidé jsou nevědomí, tudíž si nejsou vědomi ani sami sebe, proto chtějí ukázat, jak jsou aspoň chytří v situacích na mezinárodní úrovni, anebo v politice. A nikdo ani netuší, že tímto přístupem si vlastně tvoří nejen svůj život, ale i ty situace na vyšších, státních a mezinárodních úrovních. Člověk je stvořitel i ničitel, každý si vybírá, čím chce být! Ovšem záhy je mu umožněno to i prožít. Važte svá slova, čím se zabýváte, to si i tvoříte a záhy prožíváte.

Přejeme Vám krásný sluníčkový a andílkový den archanděl Michael a Jana

 

Dnešní den 4. 9. Vám přináším telepatické poselství od archanděla Gabriela

Moji drazí, jste sami, anebo máte partnera? Přejete si být s partnerem a toužíte po tom, aby s Vámi byl někdo, kdo Vás bude mít rád? Anebo Vy, co máte partnera si přejete, abyste byli sami? Máte už dost toho, jak se k Vám partner chová? Jak Vás ponižuje? Jak si Vás neváží a sobecky si dělá, co chce a je to jenom k jeho nejvyššímu dobru a blahu? Je to odvěký problém, kdo je ven – bez partnera – přeje si být uvnitř – vztahu – a naopak. Zákon o rovnováze mužského a ženského principu je takový, že se obě dvě pohlaví přitahují, aby se mohli rozmnožovat. To je zákonitost života. Ale další zákonitost říká, že se obě dvě pohlaví přitahují, aby každý z nich poznal také sám sebe a díky zrcadlení pochopil, kým je a kým není. Co potlačuje a co přijímá. Kdy se má rád a kdy se nemá rád a neodpustil si.

    Jistě znáte ten pocit, kdy jste šíleně zamilovaní, anebo druhého máte hodně rádi a přitom máte pocit, že ten druhý je pro Vás vzdálený, neuchopitelný, nedostižitelný, jako by nebyl s Vámi, nebyl tu pro Vás. Ať děláte cokoliv, je to stále stejné, cítíte, že je vzdálený. Bohužel je to Váš pocit a Váš problém nikoli Vašeho partnera. On tu je a byl vždy, ale Vy jste uzavření a nemáte v rovnováze dávání a braní lásky. Jste zablokovaní a promítáte si do partnera svoje sny a touhy, které on nemůže naplňovat, je jiný a jinde a Vy stále milujete a chcete dostihnout jenom svůj sen, svoje představy, předsudky.

    V takovém případě byste nebyli spokojeni nikde a s nikým, protože nejste spokojení sami se sebou, ale nevadí když se rozejdete a navážete vztah jiný, protože vždy dostanete to, co chcete a zjistíte, že ani to Vám nevyhovuje. A co Vám tedy vyhovuje? Nic. Jen to, co se Vám přizpůsobuje a tedy partner který není také sám sebou, ovšem, ani tady to nefunguje. Jistě víte, že se říká, že ti, kdo si najdou nového partnera, si najdou to samé, co předtím v „bledě modrém“. Ano, vždy si budete přitahovat takové partnery, kteří jsou ve stejných vibracích na jedné vlně, ale vždy tvoříte s nimi rovnováhu. Což znamená, co Vy máte – oni nemají, co Vy nemáte oni mají. Proto je třeba být v rovnováze a harmonii v sobě samém, aby následně mohla být vytvořená funkční rovnováha a harmonie sdílení mezi partnery.

    Pokud tomu tak není, tak vztahy, které utváříte jsou uzavírány z chybných důvodů, nikoli z pravé „lásky“. Důvody mohou být: vždy karma, bohužel ne vždy pozitivní, na což přijdete až později; ulpívání; sexuální připoutanost; že nechcete být sami; finančně si polepšíte; partner má něco, co Vás okouzluje a přitahuje; partner se Vám vzhledově líbí a nehledíte na charakter, jeho chování; atd. Mohli bychom vyjmenovat mnoho důvodů pro něž se spojujete s druhým pohlavím (anebo partnerem). Přitahujete si někoho, kdo s Vámi již byl ve vztahu a zamilovanost a přitažlivost způsobí právě tato společná karma, kterou máte prožít a vyřešit. To znamená, že jste společně byli v minulém životě a nyní jste se potkali znovu a vše se opakuje jen v novém životě, v novém těle a za podobných okolností. Proto tolik vztahů dneska po nějaké době krachuje, proto se tolik vztahů rozpadá.

    Pokud se vydáte na duchovní cestu, máte šanci najít sebe sama i svého partnera, který bude Vašim zrcadlem a budete to brát pozitivně. Očištěním se svojí karmické zátěže, tedy pochopením, co se stalo v minulých životech a proč se to děje neustále dokola, pochopíte, že vždycky jde o rovnováhu, celistvost a harmonii, co máte v sobě vytvořit k odblokování. Každý má něco, co ten druhý nemá a je nutné pochopit, jak se nádherně doplňujete a tvoříte harmonický celek. Pokud je ovšem Váš partner i poté nepřizpůsobivý, tak pochopíte, že setrvávat ve vztahu je úplně zbytečné, že tím jenom ztrácíte čas, který můžete prožít s někým, kdo si Vás bude vážit a s kým budete doopravdy šťastní a spokojení. Trápíte tím jen sami sebe i druhého, když setrváváte v nefunkčním vztahu, který nemá šanci na uzdravení.

Přejeme Vám krásný sluníčkový a andílkový den archanděl Gabriel a Jana

 

Dnešní den 3. 9. Vám přináším telepatické poselství od archanděla Michaela

Moji drazí, jsem tu, abych Vás upozornil na jeden obzvláště nebezpečný jev, který se ve Vaší společností neustále opakuje a rozšiřuje. A je to názor, že čím více jste hodnější, slušnější, otevřenější, milejší, tím více trpíte a je Vám těmi silnými ubližováno. Proto má dneska tolik lidí tendenci být okamžitě arogantní, neslušní, uzavření a drsní. Mají potřebu se bránit útokem a nepřipustit si nikoho k tělu. Je to strach, který Vám říká, že si musíte u každého a za každou cenu stanovit hranici, aby Vám nebylo ublíženo, je to podceňování sebe sama, které Vás nutí, ukazovat svoji drsnou tvář, aby druzí viděli, že nejste Nic a Nikdo, ale aby si všichni uvědomili opak, že jste Někdo! Jedno potlačujete a druhé zvýrazňujete, což je jasná nerovnováha polarit.

    Mnoho lidí říká, já mám otevřenou intuici, ovšem pravda je někde jinde. Nechali se zmást svojí myslí, která si na ní hraje a říká jim, jak ona je jediná, která má pravdu a vede je správnou cestou. Mysl je naučený program, není tam nic duchovního, protože duchovno je naprosto spontánní a tvoří, nikoli reaguje na danou situaci v přítomném časoprostoru. Ano, intuice se ze začátku označuje za pocit, ovšem pocit vzniká z myšlenky a může vzniknout z blokády, která se někdy někde stala a vy ji neustále přehráváte pořád dokola i s přijatým pocitem. Není to tedy směrodatné vysvětlení. Intuice vzniká z ticha a temnoty, je to moc Božího snu, přichází nečekaně, spontánně a neprochází myslí. Mysl ho jen zachycuje a pak s ním pracuje. Pak může dojít k překroucení dané informace. Mysl je největší manipulátor Vašeho života a bez ní by Vám v životě bylo rozhodně lépe.

    Právě proto, aby se mysl zbavila své moci je nutné přijmout rovnováhu a celistvost. Uvědomit si, že jste vším, jste světlem i tmou, jste láskou i strachem, a všechno je nutné přijmout s tím, že v každém okamžiku tady a teď se věci dějí jinak a není možné na to reagovat pořád dokola stejně. A pouze ten, kdo je v rovnováze a celistvosti si dovolí každou situaci tvořit a nikoli reagovat z programu mysli. Proto je nutné pochopit, že máte být hodní, slušní, otevření a milí, ovšem za předpokladu, že tím jste a máte se rádi takoví, jací jste. V tomto případě pak víte, že si můžete dovolit být i arogantní, neslušní, uzavření a drsní, pokud se situace vyvine tak, že si máte chránit a bránit svoje bezpečí, sami sebe a své nejvyšší hodnoty. To je rovnováha! Což Vám ale nevezme chuť do života, smysl života a radost ze života, protože už víte, že žijete v duální společnosti, kde je prostě zákonitostí, že dokud tu bude negativita, bude tu i její protiklad pozitivita a kde je pozitivita bude tu také její protiklad negativita. A pokud se všichni nedáte do rovnováhy, tak tomu i bude. A pokud se to podaří a většina lidí se dá do rovnováhy – pak teprve tu bude LÁSKA, bezpodmínečná Boží láska, ticho, klid, pohoda, uvolnění a radost jako součást kolektivního vědomí.

Přejeme Vám krásný sluníčkový a andílkový den archanděl Michael a Jana